• Ostatnia modyfikacja artykułu:4 lata temu

Słuchawki nauszne oferowane są z różnymi parametrami, ale niewiele osób zwraca uwagę na samą wygodę noszenia. Wygodne słuchawki nauszne będą często bardziej cenione przez użytkownika niż takie, które oferują trochę lepszą jakość dźwięku, za to męczą uszy.

Przygotowaliśmy ranking, w którym polecamy najwygodniejsze słuchawki nauszne. Znajdziesz tam modele z różnych kategorii cenowych i do różnych zastosowań.

Przy wyborze kierowaliśmy się przede wszystkim wygodą użytkowania. Sprawdzaliśmy opinię, czy dane słuchawki rzeczywiście są komfortowe. Dodatkowo zwracaliśmy uwagę na to, czy są bezprzewodowe. Według nas słuchawki, które można uznać za “wygodne”, to też takie, które nie wymagają okablowania.

Tylko wygodne słuchawki

W zestawieniu znajdziesz m.in. Beyerdynamic Amiron, które mają nauszniki i pałąk wykonane z mikrofibry alcantara, która ma teksturę podobną do zamszu. Producent stosuje też bardzo luksusowy materiał: mikrowelur. Jeśli zależy ci na najwyższej wygodzie, to z pewnością coś wartego uwagi.

Są też bardzo dobre słuchawki JBL Quantum 800, które poza wygodą mogą pochwalić się funkcjami przeznaczonymi dla wymagających graczy. Możesz liczyć m.in. na redukcję szumów, a także gwarancję, że będą one działać poprawnie z konsolami do gier, a nie tylko pecetem. Dodatkowo cena jest zachęcająca.

Jeżeli więc chcesz kupić dobre słuchawki nauszne, sprawdź nasz ranking słuchawek na 2020 r. Nie ma tutaj raczej modeli audiofilskich, niemniej nie brakuje bardzo wysokiej jakości sprzętów, zdecydowanie z górnej półki.

Zobacz: Najwygodniejsze słuchawki nauszne

Oceń ten post