• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Netflix ani myśli przejmować się krytyką i opiniami widzów. Serwis zamówił już piąty sezon serialu Wiedźmin!

Jeszcze kilka lat temu, wieść o tym, że Netflix szykuje ekranizację prozy Andrzeja Sapkowskiego była dla wszystkich fanów serii po prostu wspaniała. Szybko okazało się również, że casting wypadł znakomicie, a Henry Cavill to urodzony Geralt z Rivii. Pierwszy sezon zostawił jednak kilka wątpliwości i bez wątpienia było w nim sporo niedociągnięć. Tak czy inaczej – było bardzo przyzwoicie. Odrobinę powolniejszy start nie skreśla przecież całej produkcji.

Tymczasem, drugi sezon serialu Wiedźmin okazał się dla wszystkich fanów po prostu katastrofą. Twórcy całkowicie zignorowali materiały źródłowe. Fabuła nie tylko odbiegała więc od książek, ale była też zwyczajnie nudna i niezbyt wciągająca. Niedługo po jego premierze Henry Cavill ogłosił natomiast, że nie wróci już do tej roli, ze względu na zbyt duże różnice w podejściu do tego serialu pomiędzy nim a scenarzystami. 3 sezon będzie więc ostatnim z jego udziałem, a zastąpi go potem Liam Hemsworth.

Mogłoby wydawać się, że oznacza to już tak naprawdę koniec całego projektu. Henry Cavill był dla wielu fanów ostatnią rzeczą trzymającą ich przy tym serialu. Liam Hemsworth, niezależnie jak dobrym aktorem jest, po prostu nie będzie go w stanie zastąpić. Tymczasem, Netflix absolutnie nie przejmuje się krytyką. Zamówili już 5 sezon serialu Wiedźmin. Wygląda na to, że są bardzo pewni tego co robią.

Zobacz też:
Netflix nie pozwala już na dzielenie kont w Polsce
Wiedźmin w Japonii? CD Projekt może szykować sporą niespodziankę
Netflix zostanie zakazany w Egipcie przez dokument o Kleopatrze?

Oceń ten post