• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 miesiące temu

Nothing chce rozszerzyć swoją ofertę. Planują rzekomo nowy budżetowy model, czyli Phone 2a.

Nothing, czyli firma założona przez byłego CEO OnePlus to coraz ciekawsza firma. Co prawda w ich ofercie znajdziemy jak na razie jedynie słuchawki i dwa smartfony, ale już teraz wzbudzają one wiele emocji, głównie ze względu na bardzo ciekawy design i zaskakująco przystępne ceny. Z tym drugim może być wkrótce o wiele lepiej – firma planuje podobno budżetową wersję, czyli Phone 2a.

Skąd wiemy, że Phone 2a będzie nieco bardziej budżetowym modelem? Prawdę mówiąc, strzelamy. Poszlaką jest to jak Google wypuszcza swoje telefony Pixel. Literą „a” oznaczany jest właśnie wariant „lite”, dziwaczne byłoby, gdyby Nothing nie zdecydowało się na podobny ruch. Słabsze modele Samsunga również oznaczane są literką A zamiast S.

Co wiemy o Phone 2a? Jak a razie niewiele. Po pierwsze, znamy design, który zobaczyć możecie poniżej. Wiemy też, że telefon będzie wyposażony w 6,7-calowy ekran AMOLED z wycięciem na górze pod aparat do selfie. No i to tyle informacji. Na szczęście zostają jeszcze drobne spekulacje, prawda?

Przede wszystkim, po samym designie możemy dostrzec, że Phone 2a będzie miał tylko dwa tyle aparaty. To jednak wystarczająco jak na budżetowy model. Najprawdopodobniej otrzymamy też nieco słabszy procesor niż Snapdragon 8 Gen 1 i 8 GB pamięci RAM. W każdym razie, może szykować się bardzo stylowy telefon ze średniej półki cenowej.

Zobacz też:
Nothing Chats usunięte z Google Play. Aplikacja była niebezpieczna
Nothing ogłasza nową podmarkę – CMF
Google naprawiło poważny błąd zabezpieczeń w telefonach Pixel

Oceń ten post