• Ostatnia modyfikacja artykułu:6 miesięcy temu

Nvidia zagra już wkrótce razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Od 6 do 11 grudnia będziemy mogli obejrzeć specjalne, charytatywne streamy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najważniejszych inicjatyw charytatywnych w Polsce. W dodatku, tak naprawdę każdy może wziąć w niej udział i pomagać. Nieważne czy chcecie zostać wolontariuszem, czy po prostu dorzucić coś od siebie na szczytny cel, miejsce znajdzie się dla każdego.

Tym razem, będziemy mieli również okazje wesprzeć WOŚP prosto zza naszego wygodnego biurka. Nvidia zorganizuje już wkrótce serię specjalnych, charytatywnych streamów w dniach od 6 do 11 grudnia. Każdego dnia rozpoczną się w godzinach porannych i potrwają przynajmniej do północy. Zdecydowanie będzie warto tam zajrzeć – lista sław biorących jest naprawdę duża!

Zobacz: Karta graficzna do gier – co warto wybrać?

Oczywiście, streamy z udziałem gwiazd będą przeplatane ciekawymi panelami dyskusyjnymi. Nvidia opowie nam między innymi o tajnikach modowania kart graficznych i o platformie Nvidia Studio. W sobotę gościem specjalnym będzie natomiast sam Jurek Owsiak. W końcu nie mogło go zabraknąć na takim wydarzeniu, prawda?

Wszystkie dotacje podczas streamów będą przeznaczone na tegoroczny cel WOŚP, czyli wsparcie okulistyki dziecięcej. Najhojniejsi widzowie mogą liczyć też na świetne nagrody, wśród których znajdziemy chociażby laptopa Lenovo, czy fotele i myszki gamingowe.

Nvidia zdecydowała się również przeznaczyć kilka kart graficznych (RTX 3080, RTX 3070, RTX 3060) na licytację charytatywną. To świetny kąsek dla kolekcjonerów – są w specjalnej szacie graficznej nawiązującej do WOŚP!

Zobacz też:
GauGAN2 – Nvidia zamienia tekst w realistyczne obrazy
Nvidia celowo utrzymuje niedobory na rynku kart graficznych?
Google Play obniża prowizje dla serwisów streamingowych

Oceń ten post