• Ostatnia modyfikacja artykułu:9 miesięcy temu

OnePlus 10 Pro zadebiutuje już za niecały tydzień. Producent już teraz postanowił pokazać nam jednak oficjalne zdjęcia nowego flagowca.

Nieważne co sądzimy o OnePlus, to obok ich flagowców nie można już przejść obojętnie. W ciągu kilku lat udało im się ewoluować z firmy kojarzącej się z tanią chińszczyzną do jednego z największych graczy na rynku. Czy OnePlus 10 Pro zacementuje tę pozycję? Jak na razie wszystko na to wskazuje. Producent pokazał już pierwsze zdjęcia.

Na samym początku przejdźmy jednak do specyfikacji. Warto jednak dodać, że nie jest na ten moment jeszcze w 100% potwierdzona. Aczkolwiek 99% wydaje się już bardzo rozsądną liczbą w tej kwestii. Sercem OnePlus 10 Pro będzie procesor Snapdragon 8 Gen 1, czyli najlepszy mobilny układ na rynku. Wspierać będzie to 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej.

Sprawdź: Smartfon do 1500 zł – najlepsze modele

oneplus

Dzięki opublikowanym zdjęciom wiemy już też na pewno, że w środku znajdziemy aż trzy różne obiektywy znajdujące się na dość sporej wyspie na obudowie. Co ciekawe, zachodzi ona również na bok samego telefonu, tworząc ciekawy, asymetryczny design. Jakich obiektywów możemy się spodziewać? Prawdopodobnie będzie to jednostka główna 48 Mpix, obiektyw szerokokątny 50 Mpix i obiektyw tele z 3,3-krotnym zoomem optycznym 8 Mpix. Oczywiście, znalazło się również miejsce dla optycznej stabilizacji obrazu.

OnePlus 10 Pro zadebiutuje oficjalnie już 11 stycznia 2022 roku w Chinach. Na premierę europejską musimy niestety poczekać przynajmniej do wiosny.

Zobacz też:
OnePlus Nord 2 5G znowu eksplodował – są poszkodowani
OnePlus oficjalnie rezygnuje z systemu OxygenOS
Nothing Ear 1 – nowe słuchawki od byłego szefa OnePlus

Oceń ten post