Oppo ogłosiło nową wersję swojego flagowca Find X3 Pro Photographer Edition będzie prawdziwą gratką dla miłośników fotografii mobilnej.

Bez wątpienia, Oppo Find X3 Pro to chyba najbardziej udany model tej firmy. Świetnie łączy w sobie dość atrakcyjną cenę i naprawdę rewelacyjne parametry. Tym razem, otrzymamy go w zupełnie nowej odsłonie. Photographer Edition będzie wyposażony w obiektywy dostarczone przez firmę Kodak!

Zmienił się również sam wygląd. Nowy Oppo Find X3 Pro ma tylną obudowę do połowy pokrytą skórą. Sama wysepka z aparatami jest za to metalowa. Nie sposób nie nabrać tutaj dość oczywistego skojarzenia – bardzo podobnie wyglądały aparaty fotograficzne Kodaka!

Zobacz: Drukarka do zdjęć z telefonu – najlepsze modele

Jeśli chodzi o samą specyfikację, to nie ulegnie ona zbytnio zmianie. Sercem nowego Oppo Find X3 Pro będzie dalej Snapdragon 888 a w środku znajdziemy 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej. Prawdopodobnie firma pozostanie też przy akumulatorze 4500 mAH ładowanym mocą 65 W. W końcu po co zmieniać coś, co działa znakomicie?

Największą zmianą z pewnością będą jednak aparaty fotograficzne. Zwykły model wykorzystuje 50 Mpix obiektyw główny, 50 Mpix szerokokątny, 13 Mpix telefoto i 3 Mpix sensor makro. Biorąc pod uwagę, że firma zapowiedziała duży upgrade w tej kwestii, to powinniśmy spodziewać się przynajmniej 108 Mpix na obiektywie głównym. Jakość zdjęć z pewnością będzie niesamowita, w końcu kto jak kto, ale Kodak się na nich zna doskonale!

Zobacz też:
Oppo prezentuje aparat ukryty pod ekranem smartfona
Oppo Smart Tag – nowy lokalizator ładowany przez USB-C
OnePlus stał się oficjalnie firmą podległą pod Oppo