• Ostatnia modyfikacja artykułu:10 miesięcy temu

Twój najnowszy smartfon Samsung Galaxy S21 Ultra raczej nigdy nie będzie musiał przejść takiego testu. Mimo to Zack Nelson, popularny youtuber, zdecydował, że sprawdzi jak S21 Ultra radzi sobie z… żyletką.

Nelson odpakował nowy smartfon Samsunga i po chwili zaczął po nim jeździć małym nożykiem. Dźwięki są mało przyjemne, a obraz – również. Aż szkoda patrzeć, jak nowy i tak dobrze wykonany smartfon przechodzi przez męki. Pod koniec testu youtuber bierze do ręki nawet zapalniczkę i przykłada ją do ekranu. Jest ogień, jest moc!

Oczywiście test ma poniekąd pokazać, jak trwały jest Samsung Galaxy S21 Ultra. I że w tej cenie (ok. 5800 zł) otrzymujemy bardzo solidny sprzęt. Ochronna powłoka Gorilla Glass Victus spisuje się świetnie, choć nie jest raczej odporna na płomienie zapalniczki. Obudowę da się też porysować, ale trzeba się do tego nieco przyłożyć.

Z drugiej strony film jest zrealizowany przede wszystkim po to, aby youtuber zyskał sporo odsłon. Ma już ponad 6,5 mln obserwujących, więc musi tworzyć na tyle unikalne treści, by ciągle utrzymać zainteresowanie. Nikt normalny nie wydałby takiej sumy tylko po to, aby tuż po odpakowaniu telefonu zacząć go celowo niszczyć.

Nelson dodaje przy tym, że nie ma większego powodu, aby kupować S21 Ultra. Jego zdaniem telefon ma doskonałe aparaty, ale nawet kilkuletnie smartfony oferują już świetną jakość zdjęć i filmów. Z tego powodu jest to raczej wyłącznie nowość dla fanów marki i największych entuzjastów serii Galaxy. Zwykli śmiertelnicy powinni kupić inni model. A co konkretnie? Na Testoria.pl dowiesz się, jaki smartfon do zdjęć i filmów wybrać, a także jaki telefon kupić do 2000 zł. A na koniec sprawdź jeszcze ranking aplikacji na Androida.

Źródło: DigitalTrends.com

Oceń ten post