• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Masz zestaw dźwiękowy Sonos, ale chciałbyś wzmocnić jego bas? Możesz to zrobić. Producent wprowadza głośniki Sonos Sub, które możemy podłączyć do swojego zestawu kina domowego.

Ranking: Najlepsze telewizory do PS5 i Xbox Series X

Sonos nie tylko wprowadził na rynek odpowiednie subwoofery, ale także zaktualizował oprogramowanie dotychczasowych systemów, aby te mogły współpracować z dodatkowym głośnikiem. I tak, dodatkowy bas możemy podłączyć do zestawu Arc, Beam, Playbar, Playbase oraz Amp.

Wszystkie głośniki i soundbary Sonos są w stanie generować basy, ale niektórzy z pewnością doceniliby mocniejsze brzmienie. Firma przekonuje, że do wspomnianych systemów można podłączyć maks. dwa dodatkowe głośniki Sonos Subs. Według producenta o taką możliwość bardzo często prosili klienci profesjonalni i partnerzy instalacyjni.

Ranking: Najlepsze platformy streamingowe 2020

Dodawanie jednego subwoofera ma być banalnie proste – ot, wystarczy go podłączyć i zostanie wykryty automatycznie. Jeśli natomiast chcemy korzystać z dwóch dodatkowych głośników, wówczas trzeba skorzystać z aplikacji Sonos S2. Następnie trzeba ją zaktualizować i upewnić się, że jednym z podłączonych głośników jest Sub Gen 3, który zapewni dodatkową moc obliczeniową dla całego systemu. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie producenta.

Źródło: TrustedReviews.com

Oceń ten post