• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 lata temu

Elon Musk postanowił kolejny raz nas nieco zaskoczyć. Tym razem, rozpoczął sprzedaż gwizdków Cyberwhistle za jedyne 50 dolarów.

Wszyscy chyba doskonale już wiemy, że Elon Musk lubi wszelkiego rodzaju dziwaczne gadżety. W końcu jedna z jego firm, The Boring Company, sprzedawała kiedyś pełnoprawne miotacze ognia! Tym razem stanęło jednak na czymś bardziej stonowanym i nieco przyjaźniejszym dla dzieci. Tesla rozpoczęła sprzedaż Cyberwhistle, czyli gwizdków w kształcie modelu Cybertruck. Cena? Zaledwie 50 dolarów.

Zapytacie pewnie dość słusznie, jakie to funkcje może mieć gwizdek kosztujący nieco ponad 200 złotych. Niestety – żadne poza możliwością gwizdania. Ma za to bardzo estetyczny kształt i co najważniejsze, jest bardzo, ale to bardzo limitowany. Cały nakład rozszedł się więc w zaledwie kilka minut.

Sprawdź: Fajne gadżety na prezent

Trzeba przyznać, że kształt gwizdka Cyberwhistle jest nieco ironiczny. Tesla Cybertruck nie trafiła przecież jeszcze do oficjalnej sprzedaży. To raczej dość kiepski moment na wypuszczanie gadżetów związanym z tym modelem, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, ile opóźnień było po drodze.

Istnieje też bardzo mocna szansa, że Cyberwhistle jest po prostu żartem i pewnego rodzaju szpilką wbitą w Apple. Elon Musk napisał na swoim Twitterze, że szkoda marnować pieniądze na szmatkę do czyszczenia ekranu za 20 dolarów, jeśli za niewiele większą kwotę możecie kupić taki szykowny gwizdek.

Niestety, jak już wspominaliśmy, Cyberwhistle wyprzedał się w ciągu kilku minut. Jeśli więc wciąż wahacie się pomiędzy gwizdkiem a szmatką Apple, to nie macie już zbytniego wyboru.

Zobacz też:
Tesla: kierowcy stracili przez awarię dostęp do samochodów
Tesla jest warta ponad bilion dolarów! Elon Musk tryumfuje
Apple prezentuje szmatkę do czyszczenia ekranu za 99 złotych

Oceń ten post