• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Valve ogłosiło nową akcję promocyjną. Podczas gali The Game Awards 2022 rozdawane będą konsole Steam Deck.

Już 9 grudnia odbędzie się gala The Game Awards 2022, czyli podsumowanie roku na Steamie. Gracze mogą głosować na swoje ulubione tytuły w aż 11 kategoriach. Oczywiście, najważniejszą z nich jest po prostu zaszczytny tytuł Gry Roku 2022, będący jednak z najbardziej prestiżowych osiągnięć w branży gamingowej. Oprócz tego, możemy wybrać też najlepiej wspierane starsze tytuły, najlepszy soundtrack czy grę z najbardziej innowacyjną mechaniką.

Tymczasem, Valve ogłosiło świetną akcję promocyjną. Wszyscy oglądający galę The Game Awards 2022 będą mieli szansę wygrać konsolę Steam Deck w wariancie z 512 GB pamięci wbudowanej. W dodatku, loteria nie będzie przeprowadzona wyłącznie w USA jak to zwykle bywa w takich przypadkach. Polacy również mają szansę wygrać przenośną konsolę, oczywiście z darmową dostawą!

Sprawdź: Mysz gamingowa – najlepsze modele

Najlepsze zostawiliśmy jednak na koniec – Valve będzie rozdawać 1 konsolę co minutę transmisji! Podczas całej gali, dokładnie co 60 sekund będzie pojawiać się nick szczęśliwego użytkownika, a specjalny bot oznaczy go również na chacie. Potem wystarczy będzie już jedynie dopełnić formalności i podać adres do wysyłki.

Co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na wygranie konsoli Steam Deck? Wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem i oglądać całą transmisję z gali The Game Awards. Niestety, rozpocznie się ona w piątek 10.12 o 2 rano polskiego czasu. Nikt nie mówił, że będzie łatwo.

Zobacz też:
Steam Autumn Sale – wystartowała wyprzedaż gier
Valve podnosi polskie ceny gier na Steamie
Steam pobił rekord – 30 milionów zalogowanych użytkowników

5/5 - (1 vote)