• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Steam Autumn Sale nareszcie wystartowało! Niektóre gry kupimy nawet z 95-procentową zniżką! Wybieracie się na zakupy?

Nareszcie ruszyło wyczekiwane od dawna wydarzenie, czyli Steam Autumn Sale. To prawdziwy Black Friday dla graczy. Na platformie niemal wszystkie tytuły są w lepszej lub nieco gorszej promocji i każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Niestety, od razu wyraźnie zaznaczymy – konsola Steam Deck nie jest oczywiście objęta żadną promocją i wciąż zapłacimy za nią 1899 złotych. A szkoda.

Oczywiście, poza samą wyprzedażą wystartowało jeszcze jedno bardzo ważne wydarzenie – głosowanie na Steam Awards 2022. Każdy użytkownik może nominować swoje ulubione gry w 11 kategoriach. Oczywiście, najważniejszą z nich jest po prostu „Gra roku”. Nie zabrakło jednak możliwości nominowania najlepiej wspieranego starego tytułu czy gry z najbardziej innowacyjnymi mechanikami.

Sprawdź: Mysz gamingowa – najlepsze modele

No dobrze, ale przejdźmy do najważniejszej rzeczy – jakimi grami warto zainteresować się na Steam Autumn Sale? Na które promocje szczególnie mocno warto zwrócić uwagę? Uwagę od razu przyciąga Cyberpunk 2077 za 99 złotych i Dying Light 2: Stay Human w identycznej cenie. Interesującą propozycją wydaje się również Chivalry II za jedyne 84 złote oraz The Forest za 16 złotych i Green Hell za 62 zł.

Jeśli jesteście fanami gier strategicznych to koniecznie sprawdźcie też ofertę studia Paradox. Hity takie jak Stellaris czy Hearts of Iron kupimy już za 40 złotych. Niestety, nie doczekaliśmy się przeceny nowego Call of Duty: Modern Warfare 2 – cena wciąż jest zaporowa.

Zobacz też:
Valve podnosi polskie ceny gier na Steamie
Steam pobił rekord – 30 milionów zalogowanych użytkowników
Valve zabrania chwalenia się nagrodami i recenzjami na Steamie

Oceń ten post