• Ostatnia modyfikacja artykułu:5 miesięcy temu

Urządzenie, jakim jest hulajnoga elektryczna, gwarantuje przede wszystkim ogrom zabawy, wynikający z użytkowania jej przez najmłodszych. Co więcej, zachęca ona do aktywnego spędzania czasu na dworze, co może być miłą odskoczną od spędzania dużej ilości czasu w domu.

W poprzednim artykule dotyczącym tych produktów omówione zostały między innymi parametry, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie danego pojazdu.

Hulajnogi elektryczne dla dzieci cechują się nieco mniejszymi możliwościami niż te, które stworzone zostały dla dorosłych. Należą do nich:

  • Mniejsza moc silnika – przeważnie jest to około 100 W.
  • Maksymalne obciążenie – które może wynosić, w zależności od wieku dziecka, do 60/70 kg.
  • Osiągana prędkość – wahająca się przeważnie w granicach 17 km/h.
  • Zasięg urządzenia – czyli dystans, jaki można przejechać bez konieczności ładowania. W przypadku hulajnóg dla dzieci jest on zdecydowanie mniejszy.
  • Waga produktu– jak można się łatwo domyślić, pojazdy dla najmłodszych ważą znacznie mniej niż te, którymi poruszają się młodzież czy dorośli.

Po omówieniu najważniejszych kwestii, czas przejść do przedstawienia pojazdów, które doskonale sprawdzą się do codziennego użytku przez dzieci.

Hulajnoga elektryczna dla dzieci – najlepsze modele

Na zdjęciu znajduje się Hulajnoga elektryczna dla dzieci RAZOR E90

Hulajnoga elektryczna dla dzieci RAZOR E90

Pojazd pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości wynoszącej 16 km/h, co powinno w zupełności wystarczyć w przypadku najmłodszych użytkowników.

Waga to zaledwie 8,3 kg, dlatego też sprzęt jest łatwy do przenoszenia i transportowania.

Maksymalne obciążenie wynosi 54 kg, co sprawia, że zarówno młodsze, jak i starsze dzieci, mogą czerpać dużo radości z przejażdżek. Zalecany przez producenta wiek użytkowników to około 8 lat.

Co więcej, wytrzymała bateria kwasowo – ołowiowa, daje możliwość aż 80 minut jazdy przy pełnej prędkości. W momencie całkowitego rozładowania pojazdu, dołączony do zestawu zasilacz sieciowy pozwoli na jego szybkie i bezproblemowe naładowanie.

Gwarancją bezpieczeństwa jest w tym przypadku hamulec na przednie koło, umiejscowiony po lewej stronie kierownicy.

Produkt znacznie lepiej sprawdzi się na prostych i raczej niewyboistych drogach, ponieważ jego koła nie są przystosowane do różnego rodzaju niedogodności na powierzchni.

Obrazek prezentuje model FIAT F500 F55-2W w kolorze biało - czarnym.

FIAT F500 F55-2W

Hulajnoga elektryczna marki Fiat gwarantuje około 50 minut ciągłej jazdy przy maksymalnej prędkości wynoszącej 12 km/h.

Waga pojazdu to zaledwie 9 kg, a biorąc pod uwagę możliwość jego złożenia – transport oraz przenoszenie nie powinno sprawiać najmniejszych problemów.

Sprzęt wyposażony został w koła o średnicy 5,5″, umożliwiające sprawne poruszanie się po mało wyboistych drogach. Co więcej, posiada również nóżkę, dzięki której możliwe jest zaparkowanie w dowolnym miejscu.

Waga użytkownika nie powinna przekraczać, według zaleceń producenta, 70 kg.

Ponadto, na kierownicy znajduje się rączka hamulca oraz dzwoneczek ostrzegawczy.

Sprzęt jest solidnie wykonany, a uwagę przyciąga jego wyjątkowa stylistyka, opierająca się o kontrast pomiędzy kolorem białym i czarnym.

Na zdjęciu znajduje się Hulajnoga elektryczna RAZOR E90 PowerCore GLOW w kolorze czarno - czerwonym.

Hulajnoga elektryczna RAZOR E90 PowerCore GLOW

Trwała bateria znajdująca się w urządzeniu pozwala na nieprzerwaną jazdę nawet przez 70 minut przy pełnej prędkości 16 km/h.

Maksymalna waga użytkownika, według zaleceń producenta, nie powinna przekraczać 54 kg. Ponadto, optymalny wiek może wynosić 8 lat.

Pojazd wyposażono w antypoślizgową matę oraz nóżkę. Obie te funkcje znacznie zwiększają komfort jazdy.

Co więcej, sprzęt posiada podświetlenie LED, które w dużej mierzy przykuwa uwagę i sprawia, że jest on bardziej widoczny na drodze.

Minusem może być stosunkowo długi czas ładowania, który wynosi aż 12 godzin.

Hulajnoga posiada hamulec ręczny gwarantujący bezpieczeństwo.

Waga produktu wynosi 9,8 kg, dzięki czemu jest on stosunkowo łatwy do przenoszenia oraz transportu.

Na obrazku znajduje się model RAZOR E200.

RAZOR E200

Zdecydowanie jest to produkt dla nieco starszych dzieci. Szacowany wiek użytkownika to 13 lat. Jego waga natomiast nie powinna przekraczać 70 kg.

Ponadto, kwasowo – ołowiowa bateria gwarantuje do 40 minut jazdy przy pełnej prędkości wynoszącej aż 19 km/h.

Pneumatyczne opony o średnicy 8” zapewniają komfortową jazdę nawet po nieco bardziej wyboistych drogach. Redukują one wszelkie wstrząsy oraz zwiększają przyczepność do podłoża.

Co więcej, pojazd wyposażono w hamulec ręczny tylni, który wpływa na kontrolę podczas hamowania oraz bezpieczeństwo jazdy.

Model posiada nóżkę, która umożliwia zaparkowanie w dowolnym miejscu.

W zestawie znajduje się również zasilacz sieciowy, służący do łatwego naładowania hulajnogi w momencie, gdy bateria się wyczerpie.

Minusem może być w tym przypadku duża waga sprzętu, która wynosi 18,4 kg. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że jest to urządzenie przeznaczone dla starszych dzieci – nie powinien to być aż tak duży problem.

Hulajnogi elektryczne dla dzieci – ranking 2022

Nazwa Maksymalne obciążenie Czas jazdy na jednym ładowaniu Maksymalna prędkość Waga Cena
RAZOR E90 54 kg 80 minut 16 km/h 8,3 kg 626,41 zł
FIAT F500 F55-2W 70 kg 50 minut 12 km/h 9 kg 624,00 zł
RAZOR E90 PowerCore 54 kg 60 minut 16 km/h 9,8 kg 713,91 zł
RAZOR E200 70 kg 40 minut 19 km/h 18,4 951,03 zł

 

Przedstawione w tabeli modele zostały szczegółowo omówione w powyższym artykule. Ma ona więc na celu zestawienie ich funkcji i możliwości ze sobą, aby ułatwić wybór najlepszej hulajnogi dla swojej pociechy.

Jak można zauważyć, hulajnoga elektryczna dla dzieci nie należy do najtańszych urządzeń. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że będzie to sprzęt, który przyniesie dziecku ogromną radość i sprawi, że zabawa na świeżym powietrzu stanie się czystą przyjemnością.

Przed zakupem danego urządzenia warto również sprawdzić jego wymiary tak, aby mieć pewność, że będzie ono odpowiednie dla przyszłego użytkownika.

#materiałreklamowy

Oceń ten post