• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 lata temu

System audio Sony HT-G700 obsługuje Atmos i zapewnia dobre brzmienie. Plus świetna wiadomość: jego cena w końcu została obniżona!

Jedną z wad systemów obsługujących Dolby Atmos jest to, że są stosunkowo drogie. Na szczęście, na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań w niewygórowanej cenie, albo dotychczasowe doczekały się już obniżek.

Sony HT-G700 to obecnie jeden z najbardziej opłacalnych soundbarów. W czasie premiery kosztował 450 funtów (ok. 2200 zł), a to mniej więcej tyle, ile najnowsza konsola PlayStation 5. Obecnie jednak Sony zdecydowało się na obniżkę ceny do 299 funtów (ok. 1500 zł). Dzięki temu HT-G700 stał się o wiele bardziej opłacalną i atrakcyjną opcją.

Zobacz: Najlepsze telewizory 2020

HT-G700 to 3.1-kanałowy soundbar adresowany do mniejszych pomieszczeń. Tworzy kanały wymagane dla Atmos i DTS:X, ponieważ wykorzystuje autorski silnik Vertical Surround Engine. Mamy tutaj dźwięk obiektowy przy przetwarzaniu cyfrowym, co zapewnia świetne wrażenia. Ponadto sprzęt ma stosunkowo małe rozmiary, więc nie powinien zajmować dużo miejsca w danym pomieszczeniu.

Twój sprzęt obsługuje Dolby Atmos? Włącz ten film i ciesz się niezłymi efektami!

Jego funkcje obejmują również obsługę kilku profili dźwiękowych oraz Bluetooth 5.0. To zdecydowanie świetny sprzęt dla osób, które chcą mieć wysokiej jakości dźwięk obiektowy, a jednocześnie nie mają możliwości umieszczenia wielu głośników w danym pokoju.

Źródło: TrustedReviews.com

Oceń ten post