• Ostatnia modyfikacja artykułu:4 miesiące temu

Epic Games Store rozpoczął swoją coroczną tradycję. Codziennie rozdadzą nam jedną, zupełnie darmową grę!

Epic Games Store cały czas rośnie w siłę i stanowi już coraz większą konkurencję dla Steama. Nie ma co ukrywać, że sporą rolę mają w tym darmowe gry, które platforma bardzo chętnie rozdaje. Uzytkownicy wchodzą tam regularnie i bardzo chętnie dokupują inne przecenione tytuły czy po prostu dodatki do darmowych gier. Tymczasem pora na zwieńczenie tej strategii, czyli wielką akcję świąteczną.

Sprawdź: Mysz gamingowa – najlepsze modele

Od 20 grudnia do 31 grudnia tego roku codziennie do odebrania będzie jedna darmowa gra. Tytuły zmieniają się o 17:00 naszego czasu. Niestety, lista jest ścisłą tajemnicą. W internecie jest mnóstwo spekulacji na ten temat, ale poprzednie edycje kampanii promocyjnej pokazały, że żaden leaker czy influencer nie ma wiarygodnych danych i zwyczajnie strzela w ciemno. Nie ufajcie więc żadnym wpisom na Twiterze. Przepraszam, na portalu X znanym dawniej jako Twitter.

Jak na razie na Epic Games Store do odebrania było Destiny 2: Legacy Collection czyli znana strzelanka połączona nieco z RPG. Tytuł dość stary, ale wciąż świetny i bardzo atrakcyjny, szczególnie w najlepszej możliwej cenie. Za darmo to i ocet słodki, prawda? Tym razem mamy tytuł nieco bardziej niszowy, czyli DNF Duel, klasyczną bijatykę 2D nieco przypominającą Street Fighter. Szału nie ma, ale nie wypada chyba narzekać. Poza tym kto wie, może jutro pojawi się lepszy hit?

Zobacz też:
Ukryte funkcje Steam – czy znasz je wszystkie?
Epic Games wygrywa w sądzie z Google! Historyczne zwycięstwo!
Epic Games Store od pięciu lat nie odnotował zysku

Oceń ten post