• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 miesiące temu

Samsung prezentuje Galaxy Ring – ich nowy sposób na dbanie o zdrowie i samopoczucie. W dodatku całkiem ładny!

Samsung, zaskoczył wszystkich podczas tegorocznych targów MWC 2024 w Barcelonie, prezentując swój najnowszy produkt – Galaxy Ring. To inteligentny pierścień mający za zadanie ułatwić dbanie o codzienne samopoczucie użytkowników, przynosząc innowacyjne rozwiązania w monitorowaniu ich zdrowia. Pomimo niewielkich rozmiarów, urządzenie jest wręcz naszpikowane ciekawymi funkcjami.

Galaxy Ring wyposażony jest w czujniki najnowszej generacji i umożliwia monitorowanie jakości snu, pulsacji serca oraz aktywności fizycznej w czasie rzeczywistym. Urządzenie ocenia też zdrowie użytkownika, wspomaga osiąganie celów zdrowotnych i monitoruje płodność na podstawie naturalnych cykli organizmu. Dodatkowo, opracowane przez naukowców z Uniwersytetu stanu Georgia narzędzie My Vitality Score pozwala na pomiar fizycznej i psychicznej witalności użytkownika. Ale nie wiemy co konkretnie kryje się pod tym terminem.

Choć cena i data premiery nie są jeszcze znane, oczekuje się, że Galaxy Ring stanie się jednym z najbardziej oczekiwanych produktów na rynku technologicznym w 2024 roku. Jakby mogło być inaczej? Elegancki, lekki i stylowy wearables wyposażony w mnóstwo czujników, który bez problemu można nosić w nocy musi się dobrze sprzedać. Jedyne co Samsung może popsuć to cenę. Ta nie jest jeszcze znana, podobnie jak zresztą data premiery. Ciężko nawet oszacować, ile może kosztować taki pierścionek. Macie jakieś pomysły na ile wycenilibyście takie urządzenie?

Zobacz też:
Samsung prezentuje wyniki finansowe – nie jest dobrze!
Nagrody EISA 2023 – znamy już najlepszy smartfon, smartwatch i słuchawki tego roku
Najpopularniejsze smartfony 2023 roku – znamy zwycięzców

Oceń ten post