• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 tydzień temu

Sferis ma świetną niespodziankę dla streamerów i nie tylko. Wybrane mikrofony Mirfak kupimy nawet o 300 złotych taniej z okazji Black Friday.

Każdy początkujący czy zaawansowany streamer wie doskonale, że dobry mikrofon to podstawa sukcesu. Chcemy przecież, żeby nasi widzowie słyszeli nas głośno i wyraźnie, prawda?  Warto więc zajrzeć już w piątek na Sferis. Wybrane mirkfony Mirfak kupimy wtedy w niesamowicie atrakcyjnych cenach!

Listę przecenionych mikrofonów otwierają modele Mirfak z serii Lavalier. To bardzo małe i tanie urządzenia przeznaczone głównie do pracy z telefonem. W końcu nie zawsze mamy możliwość nadawania z naszego wygodnego biurka! Na szczególną uwagę zasługuje tutaj model MC1P dostępny w wersji z USB-C lub Lightning MFI. To bardzo niewielki wielokierunkowy mikrofon pojemnościowy o wrażliwości -40 dBmW i zasięgu częstotliwości 50 – 20000 Hz. Kupimy go już za 39 złotych!

Zobacz: Kamerka do komputera – najlepsze modele

Następny model jest jednak znacznie ciekawszy. Mirfak NP10 to typowo telewizyjne urządzenie, przeznaczone do pracy z kamerą! Nadaje się doskonale do produkcji filmowej oraz do nadawania dźwięku na żywo. Warto dodać, że jego zasięg to aż 8 metrów, a jego charakterystyka pozwala mu na tłumienie dźwięków nieznajdujących się bezpośrednio przed nim. Zobaczcie zresztą sami na filmiku poniżej. PS, na Black Friday kupimy go już za 499 złotych!

Listę zamyka dwa model będący tak naprawdę kompaktowym systemem do nagrywania audio – Mirfak WE10. To niemal rewelacyjny mikrofon, który po włożeniu karty SD pełni rolę samodzielnego rejestratora! W dodatku, pracuje w trybie wielokierunkowych – nagrywa wszystkie dźwięki w promieniu 360 stopni. To doskonały wybór do podcastów czy na spotkania biznesowe. Kupimy go już za 399 złotych!

Zobacz też:
Seiren V2 – Razer prezentuje nowe mikrofony dla streamerów
Tascam prezentuje nowy rejestrator audio – Portcapture X8
Lenovo Smart Tab Yoga 10.1 i Lenovo Tab P11 kupimy taniej z okazji Black Friday w Sferis

5/5 - (1 vote)