• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 tygodnie temu

Najwięksi fani firmy Nintendo mogą kupić dość niesamowitą rzecz. Na aukcję trafiło złote Nintendo Wii stworzone specjalnie dla królowej Elżbiety II.

Jeśli nie macie co zrobić z pieniędzmi, albo naprawdę bardzo lubicie konsolę Nintendo Wii to z pewnością zainteresuje was pewna aukcja. W serwisie Goldin.co pojawił się właśnie jedyny w swoim rodzaju egzemplarz pokryty prawdziwym 24-karatowym złotem! W dodatku, jak na razie cena jest atrakcyjna – na chwilę pisania tego newsa najwyższa oferta to 3000 dolarów.

Na samym początku właściciel wystawił swoje Nintendo Wii w innym serwisie, z ceną wywoławczą 300 tysięcy dolarów. Aukcja została jednak usunięta, ponieważ dom aukcyjny stwierdził, że z powodu zbyt wysokiej ceny oraz niezgodności z regulaminem nie mogą jej poprowadzić. Goldin.co nie miało już jednak takiego problemu, chociaż licytacja odbywa się od „złotówki”.

Sprawdź: Najlepsze gry na Nintendo Switch – Top 10

Złote Nintendo Wii to jednak znacznie ciekawszy gadżet niż możecie przypuszczać. Konsola została wyprodukowana specjalnie dla królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II. Niestety, niemal na pewno nigdy na niej nie zagrała. Władze Pałacu Buckingham odesłały ją po prostu do nadawcy. Nie chodziło nawet o to, że królowa nie lubi gier, ale była to niezapowiedziana akcja marketingowa firmy THQ. Istnieje jednak cień szansy, że królowa zagrała potajemnie w kilka gier.

Licytacja potrwa jeszcze przez 13 dni, a sama konsola najprawdopodobniej sprzeda się za nieco więcej niż 3000 dolarów, ale znacznie mniej niż sugerowane na początku 300 tysięcy. Jeśli jesteście zainteresowani, to serwis pozwala na wysyłkę do Polski.

Zobacz też:
Sklepy Nintendo Wii i DS nie działają od wielu dni. Czy to tylko awaria?
Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie – 103 mln sztuk!
Nintendo wypuści następcę Switcha dopiero w 2024

Oceń ten post