• Ostatnia modyfikacja artykułu:5 miesięcy temu

Plus ogłosił, że pomoże uchodźcom z Ukrainy. Będą mogli kupić smartfony za złotówkę bez podpisywania jakiejkolwiek umowy!

Smartfon za złotówkę to stary jak świat chwyt marketingowy niemal każdej sieci. Zasada jest bardzo prosta – telefon faktycznie kupimy za 1 zł, ale musimy podpisać do tego dość długą i kosztowną umowę. Czasami jest to nawet opłacalne, innymi razy niezbyt. Oferta, którą zaproponował Plus opłaca się jednak zawsze!

Każdy obywatel Ukrainy będzie mógł kupić w punkcie Plusa dość dobrego smartfona za symboliczną złotówkę. Nie ma tutaj żadnego haczyka! Po prostu sprzedają telefony w tak atrakcyjnej cenie. Oczywiście, jest to forma pomocy uchodźcom wojennym.

Sprawdź: Smartfon do 500 zł – co warto wybrać?

Ciężko nie zauważyć, że smartfon jest absolutnie niezbędny do codziennego życia. To na nim możemy kontrolować nasze konto bankowe, zadzwonić na ważne infolinie czy chociażby użyć tłumacza. Plus zaproponował więc bardzo ciekawą i realną formę pomocy. Oczywiście, oferta jest limitowana do konkretnych modeli i do wyczerpania stanów magazynowych.

Największa niespodzianka, to jednak to, jak dobre telefony Plus rozda za darmo obywatelom Ukrainy! Na liście znajdziemy między innymi Samsunga Galaxy A21 czy A51 5G. Za złotówkę będą też w stanie kupić całą serię Galaxy S10, łącznie z rewelacyjnym modelem S10+. Nie zabrakło też pełnej oferty od Xiaomi, w tym Redmi Note 9 czy Mi Note 10. Nie są to wcale telefony z outletu, a wciąż aktualne i bardzo dobre modele!

Zobacz też:
Allegro blokuje sprzedaż towarów z Rosji i Białorusi
Play oficjalnie przejmuje UPC Polska – jest zielone światło od KE
Rosja chce zalegalizować piractwo komputerowe

Oceń ten post