• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 miesiące temu

Frezarka do paznokci służy do usuwania żelu, akrylu lub hybrydy z płytki paznokcia w bardzo szybki sposób. Umożliwia również zabiegi pielęgnacyjne skórek dłoni.

Do korzyści wynikających z użytkowania frezarek zalicza się przede wszystkim oszczędność czasu i znaczne ułatwienie wykonywania zarówno manicure, jak i pedicure. Obsługa tego typu urządzeń jest łatwa i intuicyjna, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy są w stanie osiągnąć pożądany efekt.

Wybór idealnej frezarki, która sprosta wszelkim wymaganiom, okazuje się jednak nieco utrudniony. Podpowiadamy więc, jak podjąć możliwie najlepszą decyzję oraz, które z dostępnych na rynku sprzętów sprawdzą się w codziennym użytkowaniu.

Zobacz również: Ranking najlepszych lamp UV do paznokci [TOP 10] – wszystko co musisz wiedzieć

Na co zwrócić uwagę przed zakupem frezarki do paznokci?

  • Moc – od niej zależeć będzie siła działania frezu. Jeżeli urządzenie wykorzystywane będzie wyłącznie w pielęgnacji domowej, może posiadać mniejszą moc, która w zupełności wystarczy. W przypadku użytku profesjonalnego należy zaopatrzyć się w sprzęt o nieco większej mocy.
  • Ilość obrotów – im więcej, tym lepiej. Dobrze jest szukać frezarki, która zapewni 20 000-30 000 obrotów na minutę, jednak najlepszym rozwiązaniem będzie urządzenie, które daje możliwość regulacji obrotów.
  • Głowica – to od niej zależy możliwość wymiany frezów i dostosowanie ich.
  • Regulacja kierunku obrotów – to funkcja w dużym stopniu ułatwiająca pracę z urządzeniem.
  • Głośność pracy – frezarki generujące hałas w znaczącym stopniu mogą powodować duży dyskomfort w trakcie użytkowania. Dotyczy to w szczególności frezarek do użytku profesjonalnego.
  • Wymienne frezy – czyli specjalne końcówki, których funkcja jest uzależniona od danej budowy, kształtu oraz materiału wykonania.

Najlepsze frezarki do paznokci – ranking [TOP 5]

Model Ilość obrotów Cena Gdzie kupić?
Frezarka Beurer MPE 100 20 000 obr./min. 699,00 zł
Sunone JD108-H 65W 35 000 obr./min. 429,99 zł
NeoNail One Touch 21W 35 000 obr./min. 299,00 zł
Semilac Frezarka 65W 35 000 obr./min. 582,35 zł
Neonail NN L36 30 000 obr./min. 299,00 zł
Beurer MP 62 5 400 obr./min. 249,00 zł
PROFICARE PC-MPS 3004 5 000 obr./min. 93,00 zł

Frezarka do paznokci Beurer MPE 100

Frezarka do paznokci Beurer MPE 100

Pierwsze miejsce w rankingu nie bez powodu zajmuje frezarka MPE 100 marki Beurer. Urządzenie to doskonale sprawdzi się bowiem zarówno w użytku domowym, jak i profesjonalnym, oferując tym samym ogrom przydatnych i wygodnych funkcji.

Sprzęt wyposażony został w pokrętło, które służy do sprawnej regulacji prędkości pracy. Ponadto frezarka Beurer posiada także możliwość dwukierunkowej rotacji, dlatego też idealnie nadaje się dla osób leworęcznych.

Ogromną zaletą urządzenia jest zawartość jego zestawu. W swoim wnętrzu model ten zawiera 10 różnych frezów, a także 30 jednorazowych nakładek ściernych. Cała konstrukcja prezentuje się natomiast schludnie i nowocześnie, a przenoszenie i transportowanie urządzenia okazuje się całkowicie bezproblemowe.

Sunone JD108-H 65W

Sunone JD108-H 65W

Model JD108-H marki Sunone, choć na pierwszy rzut oka wydaje się mało zaawansowany, niejednokrotnie odnajduje się wśród profesjonalistów z branży kosmetycznej. Powyższa frezarka cechuje się bowiem mocą na poziomie aż 65 W, a także prędkością obrotów sięgającą nawet 35 000 na minutę. Parametry te sprawiają, że praca urządzenia jest efektywna i szybka, a przy tym również łatwa.

Producent zaoferował możliwość wyboru sposobu regulacji prędkości pracy sprzętu i wyposażył go zarówno w regulację ręczną (poprzez pokrętło), jak i nożną (przy użyciu znajdującego się w zestawie pedału).

W zestawie, oprócz samego urządzenia, znajdują się również trzy dodatkowe frezy, kapturek, a także wielofunkcyjny klucz i 2 wymienne szczotki. W praktyce jest to zasadniczo wszystko, co niezbędne do sprawnego wykonania manicure lub pedicure.

Frezarka do paznokci NeoNail One Touch 21W

Frezarka do paznokci NeoNail One Touch 21W

Frezarka NeoNail One Touch to nowoczesne, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie dedykowane zarówno do użytku domowego, jak i wykorzystywania w salonie kosmetycznym.

Urządzenie zostało wyposażone w cyfrowy wyświetlacz, na którym ukazywane są wszelkie najważniejsze parametry oraz wybrane ustawienia pracy. Regulacja funkcji odbywa się natomiast poprzez dotykowy panel.

Do zalet sprzętu z pewnością warto zaliczyć również jego niewielką budowę oraz niską wagę, co czyni frezarkę kompaktową i łatwą do transportowania. Co więcej, w zestawie znajduje się komplet czterech wymiennych frezów, a ich przechowywanie ułatwia specjalnie zaprojektowana podstawka, którą umieszczono na bocznej krawędzi urządzenia.

Semilac Frezarka 65W

Semilac Frezarka 65W

Frezarka o mocy 65 W marki Semilac to znany i lubiany sprzęt, który od dłuższego czasu cieszy się sporym zainteresowaniem. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż urządzenie to doskonale nadaje się zarówno do amatorskiego, jak i profesjonalnego użytku.

Model ten cechuje się cichą i wydajną pracą, a użytkownicy mają możliwość bezproblemowej regulacji prędkości obrotów oraz kierunku, w którym porusza się głowica.

Sprzęt jest zasilany sieciowo, natomiast w zestawie znajduje się również komplet niezbędnych frezów.

Frezarka do paznokci Neonail NN L36

Frezarka do paznokci Neonail NN L36

Model NN L36 marki Neonail to kompaktowa, bezprzewodowa frezarka do paznokci, która sprawdza się przede wszystkim u osób rozpoczynających swoją przygodę z wykonywaniem manicure i pedicure. W pełni naładowany sprzęt umożliwia nawet 8 godzin pracy, generując przy tym jedynie niewielki hałas.

Urządzenie jest lekkie i poręczne, dlatego też zarówno jego przenoszenie, jak i przechowywanie, nie powinny sprawiać żadnych problemów. Mały rozmiar nie oznacza jednak, że frezarka pracuje z niską efektywnością, a wręcz przeciwnie. Jest ona bowiem w stanie generować nawet 30 000 obrotów na minutę, tym samym czyniąc zabiegi manicure lub pedicure znacznie łatwiejszymi.

W zestawie, oprócz samego sprzętu, znajduje się również przewód do ładowania, a także komplet niezbędnych frezów.

Beurer MP 62

Beurer MP 62

Frezarka MP 62 marki Beurer z założenia stworzona została do użytku domowego. Urządzenie jest zasilane sieciowo, a jego poręczna konstrukcja sprawia, że wszelkie zabiegi manicure i pedicure przebiegają w szybki i wygodny sposób.

Sprzęt wyposażono w podświetlenie LED, a także funkcję dopasowania zarówno prędkości pracy, jak i kierunku obrotów głowicy. Co więcej, w zestawie znajduje się aż 10 wymiennych nasadek i frezów, dlatego też każdy użytkownik jest w stanie dopasować je do własnych potrzeb i oczekiwań.

Dodatkowym atutem frezarki od Beurer jest specjalnie zaprojektowana nasadka ochronna, której zadaniem okazuje się zapobieganie unoszeniu się w powietrzu pyłku powstałego podczas użytkowania sprzętu. Warto zwrócić także uwagę na wygodne i poręczne etui, dzięki któremu wszystkie elementy zestawu znajdują się w jednym miejscu, co zapobiega ich przypadkowemu zagubieniu.

Frezarka do paznokci PROFICARE PC-MPS 3004

Frezarka do paznokci PROFICARE PC-MPS 3004

Choć frezarka marki Proficare zajęła ostatnie miejsce w rankingu, urządzenie to stanowi wręcz idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z samodzielnym wykonywaniem zabiegów manicure lub pedicure.

Sprzęt jest zasilany sieciowo, a długi przewód spiralny gwarantuje komfort i swobodę ruchów. Ponadto urządzenie zapewnia możliwość dostosowania prędkości pracy poprzez wybór jednego z pięciu poziomów, a także zmiany kierunku obrotu głowicy.

W zestawie, oprócz samej frezarki, znajduje się aż 7 rozmaitych frezów i nakładek, dzięki czemu ich dopasowanie nie powinno stanowić problemu. Dodatkowym atutem okazuje się również praktyczne etui, które ułatwia zarówno przechowywanie, jak i transportowanie frezarki wraz z niezbędnymi akcesoriami.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

#materiałreklamowy

5/5 - (2 votes)