• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 lata temu

Okres przedświąteczny nieraz okazuje się szczególnie zabieganym czasem, podczas którego codzienne obowiązki przeplatają się z wszelkimi przygotowaniami, jak chociażby planowaniem potraw, wyborem prezentów, czy też robieniem porządków. W całym tym zamieszaniu często brakuje czasu na chwilę odpoczynku oraz zadbanie o samego siebie. Z pomocą przychodzi jednak marka Enchen, czyli producent budżetowych urządzeń do pielęgnacji włosów i zarostu. W ofercie znajdują się więc zarówno produkty dla mężczyzn, jak i dla kobiet, dzięki czemu każdy użytkownik jest w stanie dopasować konkretny wariant zgodnie z własnymi potrzebami oraz preferencjami, a wszystko to w przystępnej cenie.

Poniższy artykuł zawiera najpopularniejsze urządzenia od Enchen, które doskonale sprawdzą się zarówno w codziennym użytku, jak i „od święta”.

Święta z Enchen – produkty dla kobiet

Wśród urządzeń, które marka Enchen oferuje dedykuje kobietom, wyróżnia się między innymi suszarki, a także lokówki. Tego typu sprzęty umożliwiają szybkie i całkowicie bezproblemowe wystylizowanie włosów nawet w momencie, gdy czas zdaje się być bardzo ograniczony.

Suszarka do włosów Enchen AIR 5

Suszarka do włosów Enchen AIR 5

Pomimo całkowicie niepozornego wyglądu, suszarka do włosów AIR 5 cechuje się wręcz zaskakującymi parametrami. Sprzęt został bowiem wyposażony w wydajny silnik o mocy 1800 W, który sprawia, że prędkość nadmuchu wynosi 13 m/s. Dzięki temu suszenie włosów staje się niezwykle komfortowe, jednocześnie pozwalając na znaczące zaoszczędzenie czasu.

Model Enchen AIR 5 oferuje dwie prędkości nadmuchu, a także dwa stopnie nagrzania powietrza. Niska temperatura doskonale sprawdza się przy codziennym modelowaniu fryzury, jednocześnie chroniąc włosy przed szkodliwym wpływem nadmiernego ciepła. Wyższa temperatura została natomiast przeznaczona do szybkiego suszenia nawet całkowicie mokrych włosów. Co więcej, do dyspozycji użytkownika dostępny jest również tryb zimnego nawiewu, który skutecznie utrwala fryzurę i sprawdza się w przypadku bardzo delikatnych włosów.

Konstrukcja sprzętu jest lekka i niezwykle poręczna, a przy tym również wyjątkowo trwała oraz solidna. W zestawie, oprócz samej suszarki, znajduje się także odczepiana końcówka dyfuzora. Jej zadaniem okazuje się precyzyjne nakierowywanie strumienia powietrza na obszar, który wymaga stylizacji lub utrwalenia.

Sprzęt cechuje się również stosunkowo cichą pracą, której głośność sięga maksymalnie 33 dB. O pełne bezpieczeństwo każdego użytkownika zadba przy tym system automatycznej ochrony przeciw przegrzaniu.

Lokówka Enchen Enrollor Pro

Lokówka Enchen Enrollor Pro

Delikatne fale to doskonały sposób na szybką, wygodną i zjawiskową stylizację włosów. Ich stworzenie nieraz może jednak okazać się nieco problematyczne, dlatego też marka Enchen postanowiła stworzyć urządzenie, które ułatwi wykonanie efektownej fryzury.

Lokówka Enrollo Pro została wyposażona w ceramiczne płytki ułożone w literę „S”. Umożliwiają one komfortową, a zarazem płynną pracę przy całkowicie minimalnym wysiłku ze strony użytkownika. Co więcej, urządzenie jest gotowe do działania już po upływie 30 sekund od włączenia, co stanowi dodatkową oszczędność czasu.

Model Enrollo Pro oferuje 3 ustawienia temperatury, które stworzono z myślą o różnych typach włosów:

  • 160 – do włosów normalnych,
  • 180 – dla twardych i nieco szorstkich włosów,
  • 200 – do profesjonalnej stylizacji włosów i dokładnego utrwalenia fryzury.

Sprzęt posiada również obrotowy przewód zasilający o długości 170 cm, dzięki czemu podczas użytkowania nie ulegnie on uciążliwemu splątaniu. Ponadto lokówkę wzbogacono o uchwyt do zawieszania, przez co jej przechowywanie staje się wygodne i bezproblemowe.

Dodatkowym atutem z pewnością okazuje się przy tym nowoczesny i elegancki design, a także stosunkowo niska cena połączona z wysoką jakością wykonania.

Akcesoria Enchen dla mężczyzn

W obrębie produktów od Enchen, które dedykowane są mężczyznom, zaznacza się przede wszystkim różnego rodzaju golarki, maszynki do strzyżenia, a także przydatne akcesoria umożliwiające stylizację włosów oraz zarostu.

Golarka Enchen BlackStone-3

Golarka Enchen BlackStone-3

Golarka elektryczna BlackStone-3 to propozycja dla mężczyzn ceniących sobie wygodę i łatwość użytkowania tego typu sprzętów.

Urządzenie zostało wyposażone w trzy niezależne ruchome głowice tnące, co sprawia, że golarka dostosowuje się do rozmaitych konturów twarzy, gwarantując przy tym dokładne i szybkie usuwanie zarostu. Samoostrzące się ostrza z japońskiej stali sprawiają natomiast, że głowice zawsze są tak samo efektywne.

Sprzęt posiada certyfikat wodoodporności IPX7, przez co jego użytkowanie może odbywać się nawet pod strumieniem bieżącej wody, będąc przy tym w pełni bezpiecznym. Całkowicie bezproblemowe staje się również czyszczenie głowicy golarki.

Co więcej, model BlackStone-3 wzbogacono o inteligentną blokadę, która ułatwia przechowywanie oraz transportowania urządzenia oraz sprawia, że nie zostanie ono uruchomione w walizce, plecaku lub torbie podróżnej.

Wśród atutów warto wyróżnić także dużą moc golarki, niski poziom generowanego hałasu oraz pojemną baterię, która gwarantuje nawet 150 minut komfortowej pracy. Ponadto produkt od Enchen posiada również wysuwany trymer do precyzyjnego wykańczania stylizacji, ale i czytelny wyświetlacz informujący o chociażby poziomie naładowania baterii.

Maszynka do strzyżenia Enchen Sharp 3S

Maszynka do strzyżenia Enchen Sharp 3S

Enchen Sharp 3S to całkowicie bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów, która cechuje się dużą mocą, wysoką jakością wykonania, a także poręczną i lekką konstrukcją.

W pełni naładowana bateria umożliwia ciągłą pracę przez nawet 45 minut przy pełnej mocy działania. O stanie akumulatora poinformują natomiast wbudowane wskaźniki znajdujące się na korpusie maszynki. Co więcej, sprzęt poradzi sobie nawet z gęstymi i grubymi włosami, jednocześnie generując wyjątkowo niski poziom hałasu (do 55 dB).

Mocny silnik urządzenia jest gwarancją harmonijnej pracy, a głowica tnąca ze stali martenzytycznej zapewnia precyzyjne cięcie w każdym przypadku. Ponadto każdy użytkownik jest w stanie odpowiednio dopasować długość strzyżenia, a wszystko to dzięki wbudowanemu mechanizmowi regulacji w zakresie od 1 do 20 mm. W zestawie znajdują się także dwie nakładki, które poszerzają zakres cięcia.

Świąteczne przygotowania z Enchen – podsumowanie

Świąteczne przygotowania z Enchen – podsumowanie

Święta Bożego Narodzenia mogą okazać się niezwykle zabieganym okresem, kiedy to czas zdaje się wręcz uciekać przez palce. Natłok obowiązków nie oznacza jednak, że zadbanie o siebie i własny wygląd staje się całkowicie niemożliwe. Dowodem na to jest marka Enchen, czyli chiński producent nowoczesnych urządzeń do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz zarostu. Dzięki rozmaitym sprzętom od Enchen każdy użytkownik jest w stanie stworzyć szybką i łatwą stylizację, oszczędzając tym samym cenny czas. Co więcej, oferowane produkty dostępne są w niskich i całkowicie przystępnych cenach, co jednak nie oznacza, że cechują się one niską jakością – a wręcz przeciwnie!

Urządzenia Enchen doskonale sprawdzą się zarówno do własnego użytku, ale i w formie prezentu świątecznego dla bliskiej osoby. Nie pozostaje więc nic innego, jak zachęcić do zapoznania się z ofertą producenta w celu dopasowania modelu, który zaspokoi wszystkie najważniejsze potrzeby i wymagania.

Oceń ten post