Jaki telewizor

JAKI TELEWIZOR?

Jaki telewizor do PS5, do 2000 i 3000 zł, czy też do Xbox Series X? To tylko niektóre z pytań, które często zadają klienci. Chcemy wiedzieć, jaki TV sprawdzi się do gier, a także czy uda się kupić dobrej jakości model nawet za 1500 zł.

Zakup telewizora to ważna decyzja, dlatego podpowiadamy czy warto kupić model OLED czy QLED – i jakie są różnice. Piszemy też czym różnią się typowe telewizory LED i LCD, a także kiedy warto kupić wersję smart lub bez smart. Do tego przy zakupie telewizora powinniśmy zwracać uwagę czy jest on z Androidem, czy też z innym systemem, a także czy ma ambilight – to jedna z często pożądanych cech wśród klientów.

Osoby, które zastanawiają się czy warto kupić telewizor 55 czy 65 cali, powinny zwrócić uwagę na to z jakiej odległości będą patrzeć na ekran. A jeśli chcemy podłączyć telewizor do konsoli nowej generacji, wtedy koniecznie pamiętajmy o HDMI 2.1. W naszej strefie wyjaśniamy, jaki telewizor wybrać i do jakich zastosowań. Bierzemy pod uwagę telewizory do grania na konsoli czy PC, również w rozdzielczości 4K i z dużą liczbą Hz. Ale nie brakuje też modeli polecanych dla dziecka czy seniora, a nawet takich na taras lub do jasnego pokoju.

Telewizor 65 cali – najlepsze modele

Telewizor 65 cali – najlepsze modele

Chcesz kupić telewizor 65 cali? Najpierw upewnij się, że twoja odległość od ekranu jest optymalna. A potem sprawdź polecane modele. Jeśli masz mały salon, wstawienie 65-calowego telewizora mija się z celem. Ale jeśli siedzisz dość daleko od ekranu, zakup większej...

LG OLED48A1PUA to najtańszy OLED z nowej serii A1

LG OLED48A1PUA to najtańszy OLED z nowej serii A1

LG OLED48A1PUA to 48-calowy telewizor OLED z nowej serii LG A1. Kosztuje 1300 dol., czyli ok. 5100 zł. W Polsce nie jest jeszcze dostępny, ale jego cena wyniesie pewnie więcej - sklepy doliczą jeszcze swoje marże. LG OLED48A1PUA ma trafić do sklepów w czerwcu br. W...

Samsung pokazał 110-calowy ekran w nowej technologii

Samsung pokazał 110-calowy ekran w nowej technologii

Telewizor pracuje w rozdzielczości 4K i wykorzystuje technologię MicroLED nowej generacji. To sprzęt dla wybranej grupy klientów – najzamożniejszych, którzy nie liczą się z kosztami i chcą mieć każdą możliwą nowinkę technologiczną.