• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 miesiące temu

Biedronka ma nową promocję – telewizor UD 24DW4210 kupimy za 419 złotych. Pytanie tylko po co.

Chociaż Biedronka to raczej dyskont spożywczy, to od dawna możemy kupić tam jednak drobne AGD, książki, sprzęt RTV czy akcesoria sportowa. Zwykle nie jest to stała oferta, tylko coś w rodzaju sezonowej wyprzedaży. Tym razem, może szykować się prawdziwy hit – zamiast o karpia bić będziemy się o telewizor UD 24DW4210 za jedyne 419 zł. No, tylko czy aby na pewno?

Zacznijmy od prostego faktu – telewizor za 419 zł to bardzo tani model. Cudów nie ma i nie będzie to szczyt techniki. Przede wszystkim, zwróćmy uwagę na rozmiar. UD 24DW4210 ma 24 cale. To mniej niż niektóre monitory. Z miejsca sprawia to, że nie nadaje się raczej do salonu, a ewentualnie do sypialni lub do bardzo, albo to bardzo małego mieszkania. Zgodnie z zaleceniami, obraz powinniśmy oglądać mniej-więcej metr od ekranu tej wielkości.

Sprawdź: Najlepsze telewizory 43 cale – jaki model wybrać?

Dalej jest dość przeciętnie, mamy rozdzielczość 1366 x 768 pikseli, kąty widzenia 170/170 stopni, czas reakcji matrycy D-LED wynoszący 11,5 ms i głośniki stereo 2x 2W. Częstotliwość odświeżania ekranu to 60 Hz a do dyspozycji mamy złącza USB, HDMI, RF, AV IN oraz COAX. W skrócie – standard dla modeli z niższej półki cenowej. Co ciekawe, to pełnoprawne Android TV.

Czy warto kupić telewizor UD 24DW4210? Czy Biedronka ma dla nas super ofertę? Cóż, to zależy. Nie ma co jednak stać w dużych kolejkach. Przede wszystkim, na Allegro zapłacimy raptem 20 złotych więcej. Po drugie, to raczej model dla bardzo specyficznych potrzeb takich jak pokój hotelowy czy mieszkania na wynajem. Jest straszliwie mały.

Zobacz też:
Fallout trafi na telewizory – Amazon podjął się ekranizacji
Telly rozda za darmo 55-calowe telewizory. Jest jeden haczyk
Tizen i webOS trafią na telewizory innych marek

Oceń ten post