• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 miesiące temu

CD Projekt RED opublikowało nową aktualizację do gry Cyberpunk 2077. Pozbyli się kilku dokuczliwych błędów, niestety nie wszystkich.

Wszyscy pamiętamy chyba jeszcze premierę Cyberpunka 2077. Miał być wielki hit, a wyszło, no cóż – miernie. Gra była koszmarnie wręcz zabugowana i niemal niegrywalna na starszych konsolach. Na szczęście, CD Projekt RED wciąż pracuje nad tym, żebyśmy w końcu dostali tytuł jaki nam reklamowali.

Zobacz: Monitor gamingowy do 1500 zł – najlepsze modele

Niestety, aktualizacje idą bardzo, ale to bardzo powoli. Od premiery minęło już dużo czasu, a bugi to dalej codzienność a nie rzadkie zjawisko. Cyberpunk 2077 jest co prawda już znacznie grywalniejszy, ale musimy uzbroić się w sporo cierpliwości. Aktualizacja 1.31 łata kilka najbardziej dokuczliwych błędów.

Cyberpunk 2077 ma już mniej błędów, ale dalej nie jest idealnie

Przede wszystkim, CD Projekt RED w końcu naprawiło szereg błędów podczas jazdy motocyklem. Nasza postać nie zatnie się już w trakcie jazdy ani w razie wypadku. Oprócz tego, nareszcie dostosowano do poziomu trudności to, jak szybko wykryją nas przeciwnicy podczas skradania.

Najnowsza aktualizacja łata również szereg błędów w konkretnych zadaniach. Większość z nich nie pozwalała nam na ukończenie questów, więc to dość dobra wiadomość dla graczy. Przy okazji wprowadzono jedno drobne usprawnienie: w czasie deszczu ulice naprawdę wyglądają już na mokre.

Niestety, wersja na PlayStation 4 i starszego Xboxa jest dalej prawie niegrywalna. CD Projekt RED robi co może, ale tam do naprawy jest niemal wszystko. Niemniej, nowa łatka dość dobrze optymalizuje działanie kart graficznych w konsolach, to zdecydowanie krok w dobrym kierunku.

Zobacz też:
Atak ransomware na CD Projekt gorszy niż oceniano
CD Projekt RED zarobił setki milionów dolarów na Cyberpunku 2077
CD Projekt RED zmienia strategię po wtopie z Cyberpunkiem

Oceń ten post