• Ostatnia modyfikacja artykułu:2 dni temu

Disney+ wejdzie do Polski oficjalnie już 14 czerwca. Platforma już teraz zaprezentowała nam jednak specjalną ofertę powitalną.

Chociaż musieliśmy czekać na to zdecydowanie zbyt długo, to w końcu się prawie doczekaliśmy. Disney+ nareszcie zadebiutuje oficjalnie w naszym kraju. A zdecydowanie jest na co czekać. Ich oferta wypada bardzo atrakcyjnie na tle konkurencji i z pewnością przyciągnie do siebie wielu użytkowników.

Ciężko nie zauważyć, że zwykły widz z Polski nie miał do tej pory żadnej (!) legalnej możliwości na obejrzenie takich hitów jak chociażby The Mandalorian czy nowych seriali Marvela. Oczywiście, ci bardziej niecierpliwi byli w stanie poradzić sobie z tym problemem w niezbyt legalny sposób, ale tak czy siak nie była to zbyt komfortowa sytuacja. No dobrze, ale te problemy będą już wkrótce za nami.

Sprawdź: Telewizor 43 cale – najlepsze modele

Tymczasem, Disney+ ogłosiło już jaką ofertę na start dla nas przygotują. W przypadku abonamentu odnawianego co miesiąc nie możemy niestety liczyć na żadne zniżki – dostęp kosztuje po prostu 28,99 zł. Jeśli zdecydujemy się jednak zapłacić z góry za cały rok, to zapłacimy już jedynie 229 zł w ramach specjalnej oferty promocyjnej.

Warto się jednak pospieszyć – będzie ona dostępna jedynie do 26 czerwca 2022 roku i tylko dla osób, które zarejestrowały swoje adresy e-mail do 14.06. Po tym czasie za cały rok subskrypcji zapłacimy już 289 zł. To wciąż taniej niż opłacając ją co miesiąc, ale cena nie jest już aż tak atrakcyjna. Tak czy inaczej, nie możemy się już doczekać.

Zobacz też:
Disney+ ma już 118 mln użytkowników i poważny problem
Netflix traci użytkowników! Akcje firmy spadają na łeb, na szyję
Vinted ukarane przez UOKiK – zapłacą 5,3 miliona złotych kary

3/5 - (2 votes)