• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Sferis ma świetną wiadomość dla wszystkich miłośników nagrywania filmów. Gimbale i selfie sticki firmy Moza kupimy na Black Friday nawet o 37% taniej!

Nikomu, kto miał kiedykolwiek styczność z nagrywaniem nie trzeba chyba przekonywać, że gimbal to absolutna podstawa udanych ujęć. W końcu to dzięki niemu możemy wyeliminować niemal wszystkie wstrząsy i ustabilizować poprawnie obraz. Wszyscy natomiast dobrze wiemy, że selfie sticki to po prostu świetny gadżet świetny prezent dla każdego posiadacza smartfona!

Zacznijmy więc od tego przyjemnego drobiazgu. Selfie stick Moza NANO SE gościł już wcześniej na łamach naszego serwisu – z jego pełniejszym opisem możecie zapoznać się więc o tutaj. Najważniejsze co musicie o nim wiedzieć, to to, że jest to selfie stick z wbudowanym gimbalem. Idealnie nagrywa więc filmiki nawet wtedy, kiedy kamera jest w ciągłym ruchu!

Krótki pokaz jego możliwości możecie obejrzeć też na poniższym filmie.

Ale najlepsze zostawiliśmy na koniec. Podczas Black Friday w Sferis kupicie go aż o 37% taniej, czyli za 99 złotych! Okazja jest po prostu rewelacyjna.

Moza AIR 2S – gimbal dla zawodowców w rewelacyjnej cenie

Nieco bardziej zaawansowanym twórcom, myślących o karierze filmowej polecamy za to z czystym sumieniem gimbal Moza AIR 2S. To profesjonalne, trójosiowe narzędzie o maksymalnym udźwigu 4,2 kilo. Dodatkowo, ma wbudowany akumulator 3200 mAh który pozwoli nam na zasilenie kamery bezpośrednio ze statywu.

Znacznie więcej szczegółów dowiecie się z naszej wideorecenzji!

Gimbal Moza AIR 2S kupicie już za 1759 złotych podczas Black Friday w Sferis. Nie zapomnijcie zapoznać się również z resztą oferty – znajdziecie tam między innymi mnóstwo przydatnego sprzętu dla twórców!

Zobacz też:
Kamera sportowa – jak wybrać najlepszą?
Mikrofony Mirfak nawet o 300 zł taniej z okazji Black Friday!
Twitch: oszuści wykorzystywali serwis do prania pieniędzy

Oceń ten post