• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 lata temu

Microsoft stworzył prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów. Kilku wybrańców będzie mogło kupić Xboxa zaprojektowanego razem z domem mody Gucci.

Wszyscy pamiętamy chyba słynną lodówkę Xbox, którą Microsoft postanowił wypuścić latem tego roku. Jak się okazuje, to nie koniec dość ekstrawaganckich pomysłów. Tym razem, z okazji 20-lecia ich konsoli będziemy mogli kupić bardzo limitowaną wersję zaprojektowaną we współpracy z Gucci!

Jeśli wydaje się wam, że wasz zwykły Xbox jest nieco za mało prestiżowy i nie do końca pasuje to luksusowego wyposażenia domu to mamy dla was świetną wiadomość. Edycja Gucci ocieka wręcz bogactwem. Całość została przyozdobiona zdobieniami z logo firmy, a konsola przyjdzie do nas w eleganckiej walizce. No dobra, trochę przesadziliśmy, walizka nie jest akurat najpiękniejsza, ale o gustach się nie dyskutuje…

Sprawdź: Telewizor 65 cali – najlepsze modele

Oczywiście razem z Xboxem otrzymamy też dwa kontrolery ze specjalną grafią i dostęp do Xbox Game Pass Ultimate. Niestety nie wiemy jeszcze czy będzie on dożywotni, czy limitowany do kilku miesięcy.

Jeśli jesteście zainteresowani Xboxem od Gucci to mamy dla was kilka złych wiadomości. Po pierwsze – będzie on bardzo, ale to bardzo limitowany. Do sprzedaży trafi jedynie 100 sztuk, które rozejdą się prawdopodobnie w kilka sekund. Będziemy mogli je kupić wyłącznie w kilku salonach Gucci i na stronie internetowej.

Druga zła wiadomość to cena. Za taki elegancki i luksusowy zestaw zapłacimy 10 tysięcy dolarów. Nikt nie mówił, że będzie tanio!

Zobacz też:
Konsole Xbox są już kompatybilne z Nvidia GeForce Now
Gucci zaprojektował buty do używania w świecie VR
Lodówka Xbox Mini Fridge trafi do sklepów w wakacje

Oceń ten post