• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Valve ma doskonałą wiadomość dla wszystkich graczy. Ruszyła tradycyjna jesienna wyprzedaż gier! Autumn Sale potrwa do 1 grudnia 2021.

Wszyscy doskonale wiemy o tym, że mało która firma potrafi robić tak udane wyprzedaże jak Valve. Na ich corocznych przecenach możemy często kupić niesamowicie popularne gry nawet o 80 czy 90% taniej. Trzeba mieć jedynie rękę na pulsie, oferty lubią pojawiać się i znikać.

Tymczasem, nareszcie ruszyła słynna wyprzedaż jesienna. Steam Autumn Sale potrwa od dzisiaj 25.11 do 1.12 2021. Można więc powiedzieć, że Valve przedłuża sobie Black Friday! Lista przecenionych tytułów jest jak na razie bardzo imponująca. Największe wrażenie robi chyba przecena o 50% Cyberpunka 2077!

Zobacz: Słuchawki gamingowe – najlepsze modele

Fanom bardziej relaksując gier polecimy natomiast Cities Skylines przecenione o 75% czy Outer Wild, które Valve sprzedaje o 40% taniej. To oczywiście tylko kilka wybranych przez nas ofert. Cała wyprzedaż zawiera tysiące różnych tytułów – każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Oczywiście, jak co roku, Valve wykorzystuje Autumn Sale do przeprowadzenia plebiscytu Steam Awards, czyli ichniejszego odpowiednika gry roku. Możemy już teraz rozpocząć głosowanie w aż 10 kategoriach. Wybierzemy więc między innymi grę roku, grę roku VR, najlepszy soundtrack, najlepszy scenariusz czy nawet po prostu najbardziej relaksującą grę. Wyniki zostaną ogłoszone już wkrótce na wirtualnej gali.

Jeśli Black Friday wyczerpał już dość mocno wasz budżet to nic straconego. Podobnie dobra, jeśli nawet nie lepsza wyprzedaż – Winter Sale – wystartuje już w 22 grudnia.

Zobacz też:
Valve: anti-cheat BattlEye zadziała na Steam Deck
Valve mówi zdecydowane nie NFT i kryptowalutom w grach
Steam Deck: zagramy tylko w 36 z 50 najpopularniejszych gier

Oceń ten post