• Ostatnia modyfikacja artykułu:1 rok temu

Xiaomi kolejny raz rozszerzyło swoją ofertę. Tym razem, zaprezentowali Mi Home Dynamic Bicycle Self-Powered Edition, czyli rower stacjonarny z ładowarką do telefonu.

Jeszcze 10 lat temu, Xiaomi kojarzyliśmy raczej tylko i wyłącznie z budżetowymi telefonami. Teraz jest to już prawdziwe ACME, czyli firma robiąca absolutnie wszystko. Mają przecież w ofercie automatykę domową, produkty z branży beauty, smartfony, tablety i komputery, sprzęt AGD i RTV a myślą coraz mocniej nawet o samochodach. Nikogo zatem nie powinno zbyt mocno zdziwić, że do sprzedaży trafił też nowy rowerek stacjonarny.

Oczywiście, w kwestii rowerków stacjonarnych ciężko wymyślić coś nowego. Mi Home Dynamic Bicycle Self-Powered Edition otrzymał więc tak naprawdę tylko jedną względnie nowatorską funkcję. Pełni on przy okazji rolę ładowarki do telefonu. Osiągnie on maksymalnie moc 20 W, co pozwoli na dość komfortowe i względnie szybkie podładowanie akumulatora. Oczywiście, im większy nasz wysiłek tym wyższa moc – minimum to 1 obrót pedałami na sekundę, co nie powinno stanowić żadnego problemu.

Sprawdź: Rower spinningowy – jaki model będzie najlepszy

Oprócz tego, Xiaomi Mi Home Dynamic Bicycle Self-Powered Edition to dość standardowy trenażer dobrej klasy. Przede wszystkim, oferuje on aż 32-stopniową regulację oporu. Bardzo łatwo dopasujemy go zatem do naszych potrzeb. Całość waży nieco mniej niż 40 kilo – przenoszenie rowerka nie będzie więc łatwe, ale w pełni możliwe. Zachowa on za to dobrą stabilność.

Za nowy rower z ładowarką od Xiaomi zapłacimy 1800 juanów, czyli nieco powyżej 1000 złotych. Niestety, nie wiemy jeszcze czy i kiedy zadebiutuje on w Polsce.

Zobacz też:
Xiaomi wprowadza pierwsze w ofercie telewizory 144 Hz
Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą? Poradnik dla rowerzystów
Rodzaje rowerów – jaki będzie najlepszy dla ciebie?

Oceń ten post