• Ostatnia modyfikacja artykułu:6 dni temu

Bose zaprezentowało kolejny głośnik w swojej ofercie. SoundLink Flex jest w stanie unosić się na powierzchni wody.

Bez najmniejszych wątpliwości, marki Bose nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi sprzętu audio. Od dawna słyną z produktów absolutnie najwyższej jakości a ich głośniki i słuchawki są doceniane przez użytkowników na całym świecie. No, jedyny minus, że nie należą wcale do najtańszych.

Tymczasem, firma zaprezentowało kolejny nowy produkt z ich oferty. Tym razem, dostaliśmy przenośny głośnik bezprzewodowy SoundLink Flex. Co wyróżnia go od pozostałych modeli? Głównie doskonała wręcz wytrzymałość. Niestraszne mu błoto i kurz, a w razie wrzucenia do wody, będzie na niej po prostu pływał. Jest też bardzo odporny na wszystkie upadki czy uderzenia.

Zobacz: Głośnik bezprzewodowy Bluetooth – najlepsze modele

Oprócz tego, w SoundLink Flex znajdziemy też bardzo ciekawą technologię opatentowaną przez Bose, czyli PositionIQ. Dzięki niej, głośnik jest w stanie wykryć w jakiej pozycji się aktualnie znajduje (poziomo, pionowo, zawieszony itp.) i dostosować do tego siłę nadawania dźwięku z poszczególnych przetworników.

Bose chwali się też, że SoundLink Flex ma rewelacyjną jakość dźwięku. Jak twierdzi firma, muzyka będzie bardzo czysta i selektywna, a basy będziemy czuli nie tylko w uszach, ale i w żebrach. Oczywiście, jest on wyposażony we wszystkie niezbędne korektory i procesory dźwięku, podobnie jak pozostałe modele tej firmy.

SoundLink Flex jest już dostępny na oficjalnej stronie producenta w cenie 150 dolarów. Niestety, musimy jeszcze trochę poczekać zanim trafi do polskiej dystrybucji.

Zobacz też:
Sonos podnosi swoje ceny i zapowiada nowy głośnik Symfonisk
Bose stworzył swój pierwszy aparat słuchowy – SoundControl
Sonos dostarczy system car audio do Audi Q4 E-Tron

Oceń ten post