• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 lata temu

Nie licz na to, że kupisz PS5 w zwykłym sklepie online takim jak Komputronik, X-kom czy RTV Euro AGD. Na to nie ma szans. Media Markt w galerii handlowej? Też zapomnij. No to gdzie można kupić PS5 w Polsce?

Jedyne dostępne opcje to OLX i Allegro. Czasami zdarzają się mało znane sklepy online, które oferują PS5, ale i tak nie kupisz jej wtedy w cenie sugerowanej przez Sony. Dla wyjaśnienia, PlayStation 5 powinna kosztować w sklepie ok. 2300 zł (wersja z Blu-ray 4K), albo 1850 zł – bez napędu optycznego, czyli PS5 Digital Edition.

Niestety, w Polsce, jak i na całym świecie, ludzie kupują PS5 w normalnej cenie, a potem odsprzedają ją na aukcji.

Na Allegro.pl sytuacja na 23 stycznia 2021 wygląda tak:

ps5 na allegro. gdzie kupić ps5 w polsce

Jak widać, są konsole, ale zawsze w wyższej cenie niż sugerowana przez producenta. Pojawiła się np. oferta na 2869 zł, ale na wersję Digital – bez napędu optycznego. Wersje z napędem najczęściej są w cenach ok. 4000 zł.

Pytamy więc dalej: gdzie jeszcze można kupić PS5 w Polsce? Na OLX. Tutaj często konsole są nieco tańsze niż na Allegro, ale ciągle nie ma co liczyć, że kupimy ją w cenie standardowej. Niemniej konsole z Blu-ray kosztują ok. 3500 zł, czyli średnio o 500 zł taniej niż na Allegro. To już coś.

ps5 na olx - kupisz w polsce za 3500 zł

Wygląda na to, że na razie ciągle nie ma co liczyć na dużą dostępność konsol PS5 w sklepach i musimy płacić nawet ponad 4000 zł za nowość Sony. Dowiedz się też, z czego najczęściej wynika problem dostępności PS5 na rynku.

Sprawdź także:
Uwaga na oszustów sprzedających PS5
Najlepsze telewizory do PS5 i Xbox Series X
Jaki telewizor do grania na konsoli

Oceń ten post