• Ostatnia modyfikacja artykułu:3 lata temu

Kolejny tydzień, kolejny odcinek! Z przyjemnością zapraszamy was na technologiczne podsumowanie tygodnia. Najnowszy odcinek Testoria TV News jest już dostępny na naszym kanale na Youtube.

Zapytacie pewnie co ciekawego działo się w świecie technologii? Jak co tydzień – bardzo dużo. Najgorętszym tematem jest bez wątpienia wyciek wczesnego buildu nadchodzącego systemu operacyjnego Microsoftu, czyli Windowsa 11.  Chcecie zobaczyć co się zmieni i jakich nowych funkcji możemy się spodziewać? Dowiecie się tego oczywiście w nowym odcinku.

Oprócz tego, możecie kupić sobie na własność prawdziwy kawałek Internetu. Tim Berners Lee, czyli twórca protokołu WWW wystawił na aukcje fragment oryginalnego kodu jako NFT! Dodatkowo, najpopularniejsza kryptowaluta na świecie, czyli Bitcoin, otrzymała pierwszą od 4 lat aktualizacje – zmiany są kolosalne!

Opowiemy nam również trochę o poważnym problemie, na który natknęło się EA. Nie chodzi tutaj jednak o to, że paczki do FIFY słabo się sprzedają. Firma padła ofiarą hakerów, którzy wykradli kod źródłowy kilku ich tytułów. Co gorsza, nie żądają oni żadnego okupu.

Jak co tydzień sprawdziliśmy też co słychać w świecie hardware’u. Niewątpliwie najciekawiej wypadł Microsoft który rozpocznie sprzedaż… lodówek Xbox! Niestety, nie zagramy na nich w żadne nowe gry. Świetnie schłodzą za to wszystkie napoje.

Jeśli spodobał się wam nasz film, nie zapomnijcie zasubskrybować oficjalnego kanału Testorii. Możecie również zostawić nam tradycyjną łapkę w górę – dzięki temu będziemy wiedzieli, że materiał przypadł wam do gustu.

Przy okazji, przypominamy również, że znajdziecie nas też na Facebooku!

Zobaczcie też poprzednie odcinki:
Testoria TV News #8 – technologiczne podsumowanie tygodnia
Testoria TV News #7 – zapraszamy na podsumowanie tygodnia

Oceń ten post